Doradca Finansowy Koszalin
Poznaj NAS

 

O firmie doradca kredytowy Koszalin


Nasza firma zatrudnia wieloosobowy zespół ekspertów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach finansów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bankowości i wzajemnej współpracy możemy służyć klientom, kierując się jego dobrem. Jesteśmy niezależni kapitałowo oraz formalnie od innych banków, dlatego wybieramy ofertę nie ze względu na osobiste sympatie i zobowiązania wobec placówki, ale z powodu najkorzystniejszej opcji dla klienta. Pracujemy zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego. Zobacz, w jaki sposób pracujemy!


  • Bezpłatnie porównujemy kredyty w Koszalinie
  • Prowadzimy blogi oraz serwisy informacyjne - szerzymy świadomość finansową. 
  • Propagujemy przestrzeganie zasad etyki zawodowej i dobrych praktyk rynkowych. 

Dlaczego warto nam zaufać?Jesteśmy niezależnymi ekspertami ds. finansów.


Działamy zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego.

Nasza praca to nasza misja. Celem naszych działań jest znalezienie dla klienta oferty, która pozwoli mu spełnić jego cel, ale również przyniesie mu spokój i poczucie bezpieczeństwa. 

Ekspert Finansowy Koszalin

Od trzynastu lat pomagamy naszym klientom w wyborze najkorzystniejszych produktów finansowych. Współpracujemy z 27 placówkami bankowymi - w naszej bazie są tylko te firmy, które są najbardziej rzetelnymi dostawcami usług kredytowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w bankowości, pozwala sprawnie znaleźć najlepszą możliwość dla osoby, która poszukuje oferty kredytowej lub leasingowej. Pracujemy z pasją - wierzymy, że świadomość finansowa może podnieść komfort każdego, kto pragnie korzystnie sfinalizować swoje cele kredytowe.

Ekspert Finansowy Koszalin